Наші послуги:

Адвокати та патентні повірені юридичної компанії «Atilog» надають професійну допомогу у питаннях:

Набуття прав – реєстрація та патентування об’єктів інтелектуальної власності в Україні та закордоном.

Захист прав – представництво Ваших інтересів в Мінекономрозвитку, Укрпатенті, судах, антимонопольному комітеті, митниці та інших спеціалізованих установах.

Менеджмент авторських та суміжних прав – розробка та реєстрація договорів відчуження майнових авторських прав, ліцензійні угоди, службові договори, видавничі договори, та інші.

IT-проєкти – професійний супровід ІТ-компаній та стартапів.

Реєстрація торговельних марок

Торговельна марка-це не тільки обличчя бізнесу, це також можливість його захистити від  недобросовісної конкуренції та посягань, отримати домен, покращити репутацію.

Подача заявки на реєстрацію торговельної марки не обмежується банальним збором необхідних документів, це досить кропітка робота. Аби не отримати відмову і не втратити дорогоцінний час (а реєстрація триває до 18 місяців), радимо звернутися до Atilog.

Наші фахівці із багаторічним досвідом у цій сфері допоможуть Вам із:

Дизайн або промисловий зразок

Що таке промисловий зразок? Це результат художньо-творчої діяльності, художнього конструювання, що обумовлює зовнішній вигляд виробу (дизайн), тобто поєднання форм, кольорів,текстур, малюнків. 

Промисловим зразком може бути етикетка, упаковка, предмети одягу та взуття, дизайн веб-сайту, інтерфейсу додатку і тому подібне. 

Правовий захист від посягань промисловий зразок отримує після реєстрації і видачі свідоцтва. До речі,  можна зареєструвати декілька схожих варіантів промислового зразка (дизайну) в одному патенті! Головне, аби Ваш промисловий зразок відповідав критеріям новизни, не суперечив громадському порядку і принципам гуманності та моралі, мав індивідуальний характер.

Наші послуги включають:

Патентування винаходів і корисних моделей

Патентування винаходу чи корисної моделі- необхідна умова забезпечення захисту Вашої інтелектуальної власності. Наші спеціалісти на чолі з патентним повіреним із більш ніж десятирічним досвідом у сфері патентування знають усі тонкощі, а тому допоможуть Вам у найскладніших випадках.

Наші послуги включають:

Авторське право

Авторські права- це сукупність прав, які отримуєте Ви, як автор літературного, мистецького чи наукового твору, одразу ж після його створення (охоронятися авторським правом можуть і веб-сайти, і комп’ютерні програми, бази даних, зрештою все, перераховане в ст. 8 ЗУ “Про авторське право і суміжні права”).   Ці права поділяються на немайнові та майнові.

Наші послуги включають:

Договори у сфері ІВ

Договори у сфері інтелектуальної власності поділяються на договори авторського права та договори з об’єктами промислової власності.

Детальніше про договори у сфері авторського права тут

Інтелектуальна власність

На сьогодні інтелектуальна власність може бути дорожчою за матеріальні речі, що зумовлює попит на її захист.Ми впевнені, що творці та бізнесмени не повинні витрачати час на те, щоб самостійно розбиратися із законодавчими актами, процедурою реєстрації прав на інтелектуальну власність, способами захисту та тим, як самим не стати порушниками. Краще довірити це команді професіоналів «Atilog», серед яких досвідчені адвокати та патентний повірений, що вже більше 10 років працюють у цій сфері.

Електронна комерція

Завдяки розвитку електронної комерції ми маємо можливість придбати товар та замовити будь-яку послугу в мережі Інтернет. Різноманіття торговельних майданчиків, від локальних лендингів до величезних маркетплейсів, вже давно не викликає здивування. Навіть маючи успішний оффлайн бізнес, власники виходять в мережу.

Оподаткування та митне право

Жоден бізнес не може нормально функціонувати без відповідності законодавству щодо питань оподаткування та мита. Так, слово «податки» лякає, однак, не наших юристів. Звернувшись до компанії «Atilog», Ви можете розраховувати на професійну допомогу досвідчених фахівців.

Антимонопольне та конкурентне право

Ми за здорову та добросовісну конкуренцію. Але іноді навіть чесному бізнесу доводиться виправдовувати своє добре ім’я. Саме тоді в гру вступає команда «Atilog». Ми захищаємо Ваш бізнес та створюємо умови для його розвитку.

Праця та зайнятість

Рідко, коли у бізнесі можна обійтись без персоналу. Але робота з людьми – це справжнє мистецтво. У цій сфері одночасно потрібно бути економістом, обліковцем, податківцем, контролером, гарантом, юристом. І все одно питання залишаються…

Ми знаємо, наскільки важливою для успішного бізнесу є ефективна кадрова політика, тому пропонуємо:

Приватні клієнти

Існує низка делікатних питань, де особливо важливим є індивідуальний підхід до клієнта та ситуації в цілому. В таких випадках ми пропонуємо Вам звернутися за послугами для приватних клієнтів, і ми з радістю допоможемо вирішити питання, пов’язані із :

Звучить чудово, але у мене є кілька питань