Пошуки та моніторинги

Попередній пошук на тотожність і схожість- необхідний етап при підготовці до подання заявки на реєстрацію ТМ, якщо Ви бажаєте заощадити час (а розгляд заявки займає приблизно рік), гроші  та отримати схвальну відповідь Укрпатенту, адже навіть незначні сумніви у відмінності торгових марок можуть бути причиною відмови у реєстрації. 

Попередній пошук складається з зіставлення Вашого позначення з іншими, що вже отримують правову охорону на території України та інших країн. При цьому перевіряється клас МКТП, словесні та графічні елементи, а також відповідність позначення критеріям отримання правового захисту.

Моніторинг необхідно проводити задля того, щоб попередити можливу реєстрацію конкурентами ТМ, схожої на Вашу або встановити факт порушення Ваших прав. 

Окрім того, у відповідних базах можливо знайти інформацію стосовно:

  • зареєстрованих ТМ конкретного власника;
  • відомостей про власника;
  • інформацію стосовно інших об’єктів інтелектуальної власності.

Вартiсть

Детальнiше

Проведення пошуку на тотожність  за назвою торговельної марки включає в себе: пошук поданих на реєстрацію заявок та зареєстрованих торговельних знаків за національною базою Укрпатенту, зареєстрованих торговельних знаків, за Мадридською міжнародною системою товарних знаків та поданих на реєстрацію міжнародних  заявок по Madrid Monitor (пошук за зображеннями) – від 2500 ₴
Термін: 2-4 дні
.

Проведення пошуку на тотожність та схожість  за назвою торговельної марки включає в себе: пошук поданих на реєстрацію заявок та зареєстрованих торговельних знаків, за національною базою Укрпатенту, зареєстрованих торговельних знаків за Мадридською міжнародною системою товарних знаків та поданих на реєстрацію міжнародних  заявок по Madrid Monitor (пошук за зображеннями) – від 3000 ₴.
Термін:  3-5 днів

Проведення пошуку по зображенню або комбінованому позначенню включає в себе: пошук поданих на реєстрацію заявок та зареєстрованих торговельних знаків по національній  базі Укрпатенту, зареєстрованих торговельних знаків за Мадридською міжнародною системою товарних знаків та поданих на реєстрацію міжнародних  заявок по Madrid Monitor- від 4700 ₴ .
Термін: 5-7 днів.

Моніторинг:

За назвою:

Проведення моніторингу протягом 3 міс.: 6000 ₴.

Проведення моніторингу протягом 6 міс.: 5000 ₴.

Звучить чудово, але у мене є кілька питань