Реєстрація торговельних марок

Торговельна марка-це не тільки обличчя бізнесу, це також можливість його захистити від  недобросовісної конкуренції та посягань, отримати домен, покращити репутацію.

Подача заявки на реєстрацію торговельної марки не обмежується банальним збором необхідних документів, це досить кропітка робота. Аби не отримати відмову і не втратити дорогоцінний час (а реєстрація триває до 18 місяців), радимо звернутися до Atilog.

Наші послуги:

Адвокати та патентні повірені юридичної компанії «Атілог» надають професійну допомогу у питаннях:

  • Набуття прав – реєстрація та патентування об’єктів інтелектуальної власності в Україні та закордоном.
  • Захист прав – представництво Ваших інтересів в Мінекономрозвитку, Укрпатенті, судах, антимонопольному комітеті, митниці та інших спеціалізованих установах.
  • Менеджмент авторських та суміжних прав – розробка та реєстрація договорів відчуження майнових авторських прав, ліцензійні угоди, службові договори, видавничі договори, та інші.
  • IT-проєкти – професійний супровід IT компаній та стартапів.
  • Trademark registration costs calculator

    Trademark registration costs calculator

  • Trademark online search

    Search is one of the modern tools of analysis, used for solving a range of problems connected with the development and promotion of products, containing scientific and technical developments.


Професійний попередній пошук на тотожність та схожість торговельної марки

Одним з важливих етапів підготовки до подання заявки на реєстрацію торговельної марки є проведення попереднього пошуку на тотожність та схожість. Таку перевірку проводить і Укрпатент, однак, про її результати Ви дізнаєтеся набагато пізніше, вже після подання заявки та лише у формі відмови або схвалення.

Аби уникнути марнування часу, ми рекомендуємо замовити послугу попередньої перевірки в Atilog.

Спеціалісти у сфері права інтелектуальної власності проведуть пошук за базами даних товарних знаків, зареєстрованих в Україні за національною та міжнародною процедурою, а також тих, які подані в Укрпатент і проходять процедуру реєстрації.
Після перевірки Вам буде надіслано звіт, а також надано консультацію щодо подальших дій.

Звучить чудово, але у мене є кілька питань