Для стартапів

Маєте власну ідею, але не знаєте, як втілити її у життя? Заплуталися у розмаїтті інкубаторів та акселераторів? Не знаєте, як знайти інвестора та залучити додаткове фінансування? Тоді наступна інформація для Вас!

Ми завжди раді підтримувати амбіційні та круті проєкти, адже вони справді змінюють світ на краще. На жаль, інколи навіть дуже хороші ідеї не отримують свого реального втілення, тому що засновники не подбали про юридичні аспекти. Часто новостворені прогресивні компанії стають банкрутами з тих самих причин: недостатня увага до юридичних питань, невдало розроблена фінансова стратегія, нерозуміння того, як правильно залучати інвестиції, тощо.

Обираючи нас в якості юридичних радників та юристів-менторів, Ви неодмінно рухаєтесь в напрямку до втілення ідеї в життя та її успішного функціонування. Окрім того, з “ATILOG” Ви маєте змогу заснувати стартап за кордоном, адже ми допомагаємо обрати найбільш вдалу юрисдикцію та супроводжуємо реєстрацію компанії, зокрема, в європейських країнах, США, ОАЕ тощо. 

Неважливо, на якому етапі Ви знаходитеся, ми знаємо, як Вам допомогти та що вдосконалити.

Не втрачайте час, залиште нудні папери на нас. Atilog вже підготував спеціальний пакет послуг для стартапів, check it out!

Що ми робимо:


Звертаючись до ATILOG, Ви отримуєте комплексну підтримку, ексклюзивну пропозицію на вітчизняному ринку юридичних послуг. З нами десятки стартапів отримали підтримку та успішно розвиваються. Ми не плануємо зупинятися, а бажаємо залучати ще більше цікавих проєктів і втілювати їх у життя. Стань наступним успішним підприємцем-винахідником, резервуй консультацію в ATILOG вже зараз!

 

Звучить чудово, але у мене є кілька питань