Стягнення аліментів

Стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини за участю Позивача, що проживає за кордоном

Вирішення спорів, Представництво в суді, Приватні клієнти

До нашої компанії звернувся Клієнт, що на даний час проживає в Німеччині. Клієнт просила надати їй правову (правничу) допомогу у стягнути аліментів на утримання неповнолітньої дитини, яка проживає з нею, з колишнього чоловіка. Складнощі полягали в тому, що Позивач знаходиться не в Україні та їй потрібна допомога надійного адвоката, який зміг би повністю контролювати ситуацію та мінімізувати втручання самої Позивачки. 

Оскільки Відповідач на момент звернення Позивача до Дзержинського районного суду м. Харкова фінансово не підтримував їх спільну дитину без наявних на це причин. 

Вивчивши матеріали справи, врахувавши, що  відповідач є здоровою працездатною особою, суд прийшов до висновку, що позов про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини підлягає задоволенню. Таким чином, Відповідач мав негайно сплатити аліменти у межах суми платежу за один місяц, а також судовий збір.

На даному етапі рішення суду не набрало законної сили, але після вступу рішення суду у законну силу адвокатом Керімовим А.З.  буде отримано виконавчий лист та подано його на виконання для отримання аліментів Клієнтом. 

Отож, аби зберегти свій час та гроші, а також звільнити себе від судових тяганин, ми рекомендуємо Вам звертатися до компанії “Atilog” за якісною консультацією та представництвом Ваших інтересів у суді. 

Докладніше з рішенням суду по справі № 638/2718/21 Ви можете ознайомитися  нижче.

 

Документи

Звучить чудово, але у мене є кілька питань

Зв'язатись