HURMA SYSTEM

HURMA SYSTEM

Atilog IP Law firm виступили юридичним радником першої української системи в сфері HR Tech & Digital, яка поєднала і діджиталізувала процеси рекрутингу, HR і управління персоналом - HURMA SYSTEM. Hurma System була реалізована у вигляді SaaS - рішення, яке об'єднує процеси управління роботи з персоналом.

Atilog IP Law firm виступили юридичним радником першої української системи в сфері HR Tech & Digital, яка поєднала і діджиталізувала процеси рекрутингу, HR і управління персоналом – HURMA SYSTEM. Hurma System була реалізована у вигляді SaaS – рішення, яке об’єднує процеси управління роботи з персоналом.

У процесі роботи над проєктом Hurma System, командою Atilog IP Law firm надано комплекс юридичних послуг щодо захисту прав на програмний продукт як об’єкта інтелектуальної власності. 

Були підготовлені угоди на розробку програмного продукту і його складових частин. Розроблено Term of use (Умови користування), Privacy policy (Політика конфіденційності), подана на реєстрацію торгова марка. Розроблено пакет службових договорів, договорів з відчуження та передачі (ліцензії) майнових авторських прав.

Ми раді супроводжувати такі прогресивні та інноваційні проекти як Hurma System. Окремо хочемо відзначити прекрасну комунікацію з CEO HURMA SYSTEM Володимиром Федаком (Vladimir Fedak), який незважаючи на дуже щільний графік забезпечив прекрасний feedback, що дало можливість закінчити роботу над проєктом раніше узгодженого терміну.

Звучить чудово, але у мене є кілька питань

Зв'язатись